Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 30.08.2022 15:42

Фото без описуСьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету внесено зміни до Положення про Цільовий фонд Семенівської міської ради, затверджене рішенням шостої сесії Семенівської міської ради восьмого скликання від 06 квітня 2021 року №175, щодо виплати матеріальної допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців за рішенням виконавчого комітету та витрат на придбання ритуальної атрибутики, пам'ятників, оплати ритуальних послуг та заходи з поховання військовослужбовців, осіб, постраждалих внаслідок воєнних дій, та осіб без певного місця проживання за рішенням виконавчого комітету.

Рішенням виконкому списано майно комунальної власності, що перебуває на бухгалтерському обліку міської ради:

- архітектурну композицію при вході в міський парк,

- архітектурну споруду «Зірка»;

- архітектурну споруду «Олені».

На ряду з цим, членами виконкому були підтримані рішення:

- про надання грошової матеріальної допомоги мешканцям Семенівської міської ради;

-про відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг сім’ям загиблих військовослужбовців, які проживають на території Семенівської міської ради;

- про влаштування на постійне проживання та обслуговування до відділення стаціонарного догляду громадянку Семенівської міської ради.

Усі питання порядку денного були підтримані одноголосно.