Про компостування відходів

Дата: 27.09.2022 11:19

Фото без описуОдним із шляхів покращення екологічної ситуації в країні є забезпечення належної організації системи збирання твердих побутових відходів. Невиконання даних заходів призводить до виникнення стихійних та несанкціонованих звалищ відходів, на ліквідацію яких витрачаються додаткові матеріальні ресурси.

Кожен з нас повинен докласти максимум зусиль для збереження довкілля,  недопущення виникнення стихійних сміттєзвалищ. Одним із заходів управління органічними відходами є їх компостування.  Облаштувавши контейнери (ящики) для компостування органічних відходів на подвір’ї своїх будинків кожен житель громади зможе допомогти роботі відповідних комунальних служб, зменшуючи їх витрати на вивезення побутових відходів, які можуть перетворитись на корисні для грунту органічні добрива.