Шановні мешканці та бізнес Семенівської громади!

Дата: 21.10.2022 16:02
Кількість переглядів: 2039

Фото без описуЗвертається до вас з проханням Семенівська міська рада! У зв’язку з нанесеними ракетними ударами з боку рф по  українській енергосистемі, зараз наша країна опинилася в дефіциті потужностей в загальній енергосистемі.

Тому з 20 жовтня 2022 року по всій Україні вводиться обмеження використання електроенергії. Просимо всіх вас з 7.00 до 23.00 не вмикати потужні електроприлади:

- підприємцям, власникам виробництв, магазинів, кафе та ресторанів максимально виключити освітлення та рекламу;

- мешканцям не вмикати потужні електроприлади - мікрохвильові печі, електрочайники, кондиціонери, праски, бойлери, електрообігрівачі;

- вимкнути освітлення на вулицях.

Ми маємо витримати та підтримати енергетичну систему нашої країни, аби не допустити жорстких відключень.

Відділ розвитку економіки та інвестицій.