З ЖОВТНЯ ПІЛЬГИ ТА СУБСИДІЇ ВИПЛАЧУЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

Дата: 24.10.2022 11:25

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України»» починаючи з 1 жовтня 2022 року, Пенсійний фонд України забезпечуватиме виплату житлових субсидій та пільг.

До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до Фонду у електронному вигляді.

Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.

Функції з призначення субсидій та пільг перейдуть до органів Фонду з 1 грудня 2022 року.

За інформацією Головного управління

Пенсійного фонду України в Чернігівській області