Сушильна камера за ініціативи "Сади Перемоги"
За фінансової підтримки компанії Corteva Agriscience та ініціативи “Сади Перемоги” від проєкту SURGe (Support to Ukraine’s Reforms for Governance), що підтримується Урядом Канади, для посилення продовольчої безпеки громади, Семенівська міська рада отримала сушильну камеру, яка призначена для сушки грибів, овочів, фруктів та інше.
Семенівська громада висловлює щиру вдячність благодійникам за допомогу нашій громаді в цей складний час війни.
Сади Перемоги – всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.
Кампанія ініційована проєктом міжнародної технічної допомоги «Супровід урядових реформ в України» (SURGe) та реалізується спільно з Міністерством розвитку громад та територій України і Міністерством аграрної політики та продовольства України.
#ГороднівійськаУкраїни #СадиДляПеремоги #СадиПеремоги #victorygardensua СеменівськаМіськаРада# https://www.facebook.com/CortevaUA/