Шановні сільгосптоваровиробники!!!

Дата: 07.12.2022 14:38

Фото без описуВідділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради доводить до вашого відома, що АТ «Ельворті» виробник посівної та грунтооброблювальної техніки на території України та Східної Європи, з початку повномаштабної війни в Україні ініціювала запустити Програму «Ukraine is brave farmers» та зосередилася на створенні сприятливих умов для здійснення посівної кампанії у 2023 році.

Тож, АТ «Ельворті» з 01 грудня 2022 року по 01 березня 2023 року запускає програму підтримки українських аграріїв по відновленню техніки ELVORTI на постраждалих територіях України.

В програму підтримки входять: - проведення дефектовки пошкодженої техніки по зверненню аграрія; - безкоштовні роботи по ремонту техніки ELVORTI (Червона Зірка) безпосередньо у господарствах аграріїв сервісною службою АТ «Ельворті»; - забезпечення наявності на складах актуальних позицій запасних частин.

Заявки суб’єкти господарювання зможуть надсилати за телефоном гарячої лінії 0 (800) 752-452, або через чат-бот viber/telegram.

Детальніше про програму https://elvorti.com/programa-pidtrimki/

Відділ розвитку економіки та інвестицій.