Про роботу робочої групи з питань легалізації зайнятості, заробітної плати та податкових надходжень

Дата: 15.12.2022 15:22

Фото без описуВідповідно до рішення виконавчого комітету Семенівської міської ради від 20.05.2021 року №271 була  утворена робоча група з питань легалізації зайнятості, заробітної плати та податкових надходжень.

15 грудня  2022 року  члени даної  робочої  групи  черговий раз  вийшли  до підприємців нашої громади,  з метою проведення  інформаційно-роз’яснювальної  роботи  з  питань  оформлення трудових відносин.

Під час візиту активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з власниками, які здійснюють діяльність у торгівельній мережі та закладах харчування міста. В результаті було виявлено неоформлених працівників та рекомендовано виправити  недоліки в найкоротші терміни.

В черговий раз звертаємо увагу роботодавців! Якщо ви вважаєте, що використання нелегальної праці спрощує ведення бізнесу та зменшує фінансові витрати, ви помиляєтеся. Фінансові ризики і наслідки використання  такої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства.

Робота робочої групи продовжуватиметься!

Будьте свідомими громадянами  та  дотримуйтесь законодавства про працю.

Відділ розвитку економіки та інвестицій міської ради