До уваги сільськогосподарських товаровиробників!

Дата: 15.02.2023 11:01

Фото без описуВідділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради повідомляє, що відповідно до  вимог Податкового Кодексу України, сільськогосподарські товаровиробники, застосовують спрощену систему оподаткування,  лише коли частка сільськогосподарського товаровиробництва дорівнює або перевищує 75%.

Для залишення сільгоспвиробників на єдиному податку четвертої групи,  коли  частка становить менш як 75%,  необхідне  прийняття  рішення обласною радою про наявність обставин непереборної сили, з переліком суб’єктів господарювання, що постраждали внаслідок таких обставин, яке подається до контролюючого органу разом з  податковою декларацією.

Звертаємо увагу сільгоспвиробників, що таке рішення було прийнято Чернігівською обласною радою від 10.02.2023 року №2-13/VІІІ «Про наявність обставин непереборної сили та перелік суб’єктів господарювання, що постраждали внаслідок таких обставин», де визначено перелік суб’єктів господарювання, що постраждали внаслідок обставин непереборної сили, платників єдиного податку четвертої групи згідно з додатком.

Додаток додається.