Працює комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 24.02.2023 12:42

24 лютого відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Семенівської міської ради.

Головував на засіданні міський голова Сергій Деденко. Було розглянуто ряд питань, зокрема про стан виконання особами батьківських обов’язків, визначення місця проживання дитини з одним з батьків, які проживають окремо, доцільності позбавлення батьківських прав.

До участі у засідання були запрошені особи, відносно яких розглядались питання та приймались рішення.

За результатами вивчення зібраних документів, співбесід з батьками, після обговорення і голосування, було прийнято ряд рішень, які підлягають затвердженню виконавчим комітетом міської ради, серед яких: визнання доцільним і таким, що відповідає інтересам дитини позбавлення батьківських прав шести батьків відносно чотирьох дітей (з чотирьох сімей) та визначено місце проживання малолітньої дитини разом з батьком.