Психосоціальна підтримка на робочому місці

Дата: 27.02.2023 13:31

Війна змусила людей відчувати себе більш пробудженими, уважнішими один до одного та до подій навколо. Водночас війна – це випробування для нашої психологічної стійкості. Усі ресурси психіки зосереджені на тому, щоб допомогти впоратися з раптовим болем.

Подумайте, як ваш та ваших працівників, врівноважений стан, хороший настрій впливають на продуктивність на роботі. І як тривоги, переживання, страх за щось чи когось можуть «вибити з колії» й не дати змогу працювати ефективно. Важливо вчасно помічати ознаки стресу, щоб запобігти появі ризиків, як-от психічні розлади, депресія, залежність, самогубство, міжособистісні конфлікти, зниження мотивації і продуктивності, травмування на роботі тощо.

➡️Запропонуйте працівникам оцінити свій психологічний стан за допомогою тесту: (https://www.idrlabs.com/ua/anxiety-stress-depression/test.php)

За інформацією Державної служби України з питань праці