Дата: 23.02.2023 12:11

Фото без описуСеменівською міською радою продовжено термін прийняття заяв про включення до списку присяжних до 10 березня 2023 року.

Заява про включення до списку присяжних подається кандидатом до приймальні Семенівської міської ради за адресою: вул. Червона площа 6, м. Семенівка, телефон для консультації 2-11-97.

До заяви додається:

• копія паспорта громадянина України;
  • копія документа, який у встановленому законом порядку підтверджує реєстрацію місця проживання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка закладу охорони здоров’я про те що він не перебуває на обліку та не має психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
  • інформаційна довідка або витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення за останній рік.

Організаційний відділ

міської ради