З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 19.03.2023 09:07

Фото без описуЩорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Повсякденна праця житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення починається у той час, коли більшість жителів громади ще не прокинулась.

Шановні працівники, ви створююте належні умови проживання та побуту населення. Ваша робота – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття та комфортного життя в цілому.

Зичу вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, успіхів у виконанні професійних завдань, добробуту у ваші родини.

Зі святом!

Міський голова Сергій ДЕДЕНКО