Відбулась 26-та сесія Семенівської міської ради

Дата: 27.03.2023 12:55

Фото без опису23 березня 2023 року відбулося засідання двадцять шостої сесії міської ради восьмого скликання.

З метою погодження порядку денного пленарного засідання всі проекти рішень попередньо розглядались на спільному засіданні чотирьох постійних комісій міської ради.

Одним із перших питань порядку денного депутати розглянули питання внесення змін до бюджету Семенівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Особливо болючим було питання щодо підтримки проєкту рішення «Про припинення діяльності юридичної особи - Семенівського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів №5 Семенівської міської ради Чернігівської області шляхом ліквідації». Представниця батьківського комітету даного учбового закладу Сушениця Катерина, задля економії витрат і збереження Семенівського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів №5, запропонувала провести заходи зі скорочення штату працівників бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту і запропонувати батькам сільської місцевості на наступні навчальні роки віддавати дітей до ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 та організувати підвіз до даного навчального закладу. Пропозиція збереження закладу за рахунок дітей сільської місцевості не отримала підтримки серед депутатів і рішення про припинення діяльності Семенівського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів №5 було підтримано одноголосно.

У ході сесії було затверджено Програму придбання соціального житла для внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей на 2023 рік та внесено зміни до Програми розвитку цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки на території Семенівської міської ради на 2021-2023 роки.

Затверджено список присяжних Семенівського районного суду Чернігівської області.

Згідно порядку денного прийнято ряд рішень із земельних питань.

Загалом до порядку денного пленарного засідання було внесено 22 питання.