ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ СЕМЕНІВЩИНИ ВІД РАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 04.04.2023 12:45

04 квітня 2023 року ми відзначаємо річницю звільнення Семенівщини від рашистських загарбників, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям. У рамках медійної кампанії #МістаГероїв у м. Семенівка пройшли тематичні заходи – на міській площі пройшло урочисте підняття Державного Прапора України та покладання квітів до Монументу воїнам-захисникам незалежності суверенітету та територіальної цілісності України.

На заході були присутні Семенівський міський голова Сергій Деденко, перший заступник голови Новгород-Сіверської РВА Павло Плотніков, керівництво громади, військовослужбовці, прикордонники, представники правоохоронних органів громади.

У КЗ «Семенівська публічна бібліотека» відбувся показ авторського документального проєкту Дмитра Комарова «Рік», що показує силу і мужність українців, які рік боронять рідну землю і вже чинять надзвичайний опір загарбникам.

Ми завжди будемо пам’ятати усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню Чернігівщини від ворогів.