Сьогодні роковини загибелі нашого земляка Андрія Бельдяги

Дата: 17.04.2023 09:34

Фото без описуНародився Андрій Бельдяга 22 грудня 1986 року у Семенівці Чернігівської області.

У 2014-2015 роках Андрій проходив військову службу по мобілізації у 41-му батальйоні ТрО Чернігівської області.

У листопаді 2019-го він підписав контракт та долучився до складу 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, обійнявши посаду командира протитанкового відділення протитанкового взводу механізованого батальйону.

З 2014-го року був учасником АТО.

З початком повномасштабного вторгнення росії по всій території України не замислюючись став на захист її Незалежності. Разом з побратимами протягом 53-х днів самовіддано давав відсіч ворожим військам.

Загинув Андрій 17-го квітня біля смт Нью-Йорк Донецької області внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Похований 22 квітня 2022 року на Батьківщині - у місті Семенівка Чернігівської області.

Вічна слава Героям!