Дата: 21.04.2023 09:17

Фото без опису25 квітня у м. Семенівка відбудеться тренінг «Психологічна підтримка та практичні техніки задля самовідновлення/зцілення в умовах війни». Захід проводиться у рамках проєкту «Стійкість, безпека та добробут громад Чернігівської області у кризові часи», що реалізується ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» у межах #Програма_CLEAR
До участі запрошуються місцеві жителі від 18 років. Під час тренінгу учасники та учасниці матимуть змогу:
- опанувати дієві практичні техніки життєстійкості до переживання наслідків травмуючих ситуацій та стресу,
- навчитися пошуку і актуалізації особистісного ресурсу в стресових ситуаціях,
-ознайомитися з поняттям травматичного стресу, факторами, які впливають на його виникнення,
- дізнатися про характеристики, психологічні реакції та критерії посттравматичного стресового розладу.
Місце: м. Семенівка, приміщення Семенівської міської ради (вул. Червона площа, 6)
Час: 25 квітня 2023 року, 11:00-17:00
Детальніше про захід можна дізнатися за телефоном +380969410889 Катерина.
Участь у тренінгу безкоштовна.
Проєкт реалізується у межах Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR), яка впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку.