«Громадський бюджет 2023»

Дата: 12.05.2023 09:07

10 травня 2023 року відбулося засідання експертної групи Семенівської міської ради для перевірки та детального аналізу проєктів, поданих для реалізації в 2023 році через Громадський бюджет.

Усього було подано 3 проєкти:

- «Спортивний інвентар для тренажерної зали» (м. Семенівка). Доповнення тренажерного обладнання, закупівля інвентарю до спортивної зали  для покращення умов заняття спортом та фізичною культурою. Подальший розвиток сучасного спортивного простору, що стане центром, ядром здорового способу життя кожного жителя Семенівської територіальної громади – 59300,0 грн.;

- «Друге життя вулиці Миру - крок до відновлення» (с. Машеве). Прибирання аварійно небезпечних дерева і чагарників на узбіччі вулиці Миру. Підсипка аварійно небезпечних ділянок дороги щебенем і щебеневою суміщу. Грейдерування. Будівництво паркану. – 105000,0 грн.;

- «Створення міні – футбольного поля» (с. Погорільці). Створення безпечної і комфортної зони для занять міні - футболом й активного відпочинку людей різного віку - 65000,0 грн.

Автори проєктів, які взяли участь у засіданні, презентували проєкти та відповідали на численні запитання.

Всі проєкти визнані позитивними та допущені до голосування. Згідно проведеного жеребкування кожному з проєктів було присвоєно номер для голосування:

«Спортивний інвентар для тренажерної зали» - №3,

«Друге життя вулиці Миру - крок до відновлення» -№2,

«Створення міні – футбольного поля» - №1.

З 15 травня 2023 року розпочинається голосування, яке триватиме 30 календарних днів (по 13 червня включно). Для цього необхідно заповнити бланк-заявку та вкинути її в скриньку для голосування, яка буде розміщена в приміщенні Центральної районної бібліотеки в місті Семенівка.

Відповідно до голосування буде визнано 2 проєкти – переможці.

Не будьте байдужими, підтримайте один або два проєкти, які Вам сподобались!

Зробимо нашу громаду кращою разом!!!

Відділ розвитку економіки та інвестицій

Семенівської міської ради