Про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур

Дата: 13.06.2023 11:10

Фото без описуСеменівська міська рада доводить до відома, що ТОВ «Семенівка Агро Плюс» інформує про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях в адміністративних межах с. Машеве, с. Жадове, с. Хотіївка, м. Семенівка.

Обробка сільськогосподарських культур пестицидами буде здійснюватися в період з 16.06.2023 року по 30.06.2023 року пестицидами Біская.

Початок робіт з 05:00 до 10:00 та 18:00 до 22:00 щоденно.

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.

За більш детальною інформацією, щодо розташувань оброблювальних земельних ділянок, можете звернутись до відділу економіки та соціального захисту Семенівської міської ради.