Стартує реєстрація на тренінг з фандрейзингу та грантрайтингу для громад Чернігівщини

Дата: 16.06.2023 09:58

Фото без описуНа навчання запрошуються представники Сновської, Городнянської, Тупичівської, Семенівської, Ріпкинської, Куликівської громад. Проводить навчання громадська організація Агенція міських ініціатив / АМІ

Коли?
Ви можете обрати зручні для вас дати: 23-25 червня або 5-7 липня 2023 року.
Програма тренінгів однакова, тому обрати можна лише одну дату.

Де?
Місто Чернігів (учасники будуть забезпечені проживанням та харчуванням, за наявності квитків витрати на проїзд буде компенсовано)

Як взяти участь?
Потрібно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/TzX419K7GxZCXWLMA.
Реєстрація на перший триденний тренінг завершується опівночі 21 червня, на другий — опівночі 3 липня.

“Ми бачимо, що люди з гарними ідеями часто не володіють навичками пошуку грантових конкурсів, написання якісних заявок та не знають, як реалізовувати проєкти, — каже виконавча директорка "Агенція міських ініціатив" Тетяна Романова, — Ми побачили у цьому виклик, тому й вирішили створити цей освітній проєкт. Він має на меті підвищити компетенції представників організацій громадського суспільства, органів місцевого самоврядування та бізнесу шести територіальних громад Чернігівщини”.

Учасники навчання дізнаються, що таке фандрейзинг (процес залучення ресурсів) та грантрайтинг (мистецтво написання проєктів на отримання безповоротної фінансової допомоги).

По завершенню тренінгу передбачається бонус — тестування проєктів учасників на життєздатність. Команда ГО "АМІ" разом із залученими експертами упродовж місяця надаватимуть їм консультації щодо заповнення проєктної заявки.

Цей проєкт створено громадською організацією “Агенція міських ініціатив” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства", що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст статті не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.