Дата: 26.06.2023 16:25

Фото без описуНаціональний університет «Чернігівська Політехніка» оголошує черговий набір на безоплатні курси української мови. Окрім того, планується робота розмовного клубу «Говорімо українською», для учасників також проводитимуться лекції з краєзнавства та історії.

Форма участі – дистанційна.

Для участі в проєкті необхідно зареєструватися до 5 липня за посиланням:

https://forms.gle/SjjptyJWUMLsPwqx9 .

Дата почату курсів буде визначена відповідно до результатів комплектації груп (орієнтовно – від 10 липня).

Викладач: Гаценко І.О., к.філон.н., доцент кафедри філософії і суспільних наук Національного університету «Чернігівська Політехніка» (klubmova@gmail.com).

Контактна особа: Гаценко І.О., доцент кафедри філософії і суспільних наук Національного Університету «Чернігівська Політехніка», тел.0681311809.