Грантовий проєкт за участі Ощадного банку

Дата: 30.06.2023 08:58

Фото без описуЗа інформацією Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» нещодавно було оголошено про новий грантовий проєкт за участі Ощадного банку. Він передбачає безповоротне фінансування на суму до 4 тисяч євро для близько 750 мікробізнесів. Гранти покриватимуть негайні витрати підприємців на:

📌 заміну пошкодженого обладнання;

📌 транспортні витрати на переїзд/ повернення;

📌 оборотні кошти.

На отримання грантів зможуть претендувати три групи заявників: 📍 мікропідприємства в найбільш постраждалих регіонах;

📍 бізнеси, які повернулись на деокуповані території;

📍 компанії, важливі для забезпечення основними товарами та послугами в усіх підконтрольних областях.

Заявку на отримання безповоротної фінансової допомоги представники мікробізнесу зможуть подати з 1 липня через сервіс Дія.Бізнес

Проєкт реалізується німецькою урядовою компанією GIZ та українським Фондом розвитку підприємництва та фінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку ФРН. Роль Ощадбанку в проєкті полягатиме в перевірці ділової репутації заявників на отримання грантів, відкритті рахунків для виплати грантової допомоги та контролі цільового використання отриманих коштів.

Відділ економіки та соціального захисту