Міська лікарня отримала багатофункціональні ліжка

Дата: 11.07.2023 17:07

Фото без описуМіська лікарня отримала сьогодні більше 50 багатофункціональних медичних ліжок з Швейцарської конфедерації!

Це дасть можливість замінити майже всі ліжка в нашій лікарні на сучасні медичні.

Таке поповнення для лікарні є вкрай необхідним та нагальним. Зручність вже змогли оцінити пацієнти.

Велика подяка нашій землячці Аллі Щвеглер, яка багато років проживає в Швейцарії, Міхаєлу Грешу та ордену Мальтійської Швейцарії, фундації Aide&Assistance, Рейден, братам Андрію і Сергію Жафяровим, ГО "СЯЙВО СІВЕРЩИНИ" , Ирина Березинец та Новгород-Сіверській РВА!