“Агенція міських ініціатив” запускає реєстрацію на безкоштовне навчання з надання першої психологічної допомоги.

Дата: 19.07.2023 16:24

Фото без описуДля кого?

Спеціалісти допомагаючих професій (лікарі, психологи, вчителі, вихователі, соцпрацівники тощо), що працюють на територіях Новгород-Сіверської, Семенівської, Корюківської, Сновської, Городнянської, Ріпкинської, Любецької громад.

Коли?

Навчання відбудеться у серпні-вересні 2023 року у Чернігові. Це будуть одно- та дводенні тренінги (загалом 8 насичених днів). Ми разом з вами організуємо арттерапевтичні зустрічі у громадах, під час яких місцеве населення дізнається про діяльність психологів та спеціалістів допомагаючих професій.

Як взяти участь?

Треба до 31 липня заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/Wc2CyjD2ZVoY7UhH6.  За цим посиланням можна дізнатися програму навчання.

Додаткові запитання надсилайте на електронну пошту “Агенції міських ініціатив” goami.info@gmail.com.

Проєкт "Підготовка спеціалістів допомагаючих професій до надання першої психологічної допомоги населенню Чернігівської області в умовах воєнного стану" реалізується громадською організацією "Агенція міських ініціатив" за підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу.

З повагою,

ГО “Агенція міських ініціатив”