В Україні стартує нова благодійна акція “Смілива гривня”

Дата: 15.09.2023 14:33

Фото без описуНаціональний банк України запустив нову хвилю благодійної акції “Смілива гривня”.

Метою проведення акції є збір коштів на допомогу Збройним Силам України та надати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги.

Із 4 вересня і до 30 листопада 2023 року усі охочі мають можливість підтримати наших військових, які відважно стоять на захисті України.

У межах акції “Смілива гривня” можна здавати монети, які перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок та обігові монети номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень, а також приймаються банкноти.

Адреси відділень банків-партнерів акції, в яких можна здати зібрані монети, а також умови участі в акції є на сайті «Смілива гривня»: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/