Позитивне батьківство

Дата: 15.09.2023 15:38

Фото без описуДіти – наш найцінніший скарб та наше майбутнє! Сьогодні, як ніколи, українські діти потребують захисту й уваги. Насамперед йдеться про їхнє психосоціальне благополуччя.

В межах #Програма_CLEAR отримали можливість провести серію дводенних тренінгів, присвячених позитивному батьківству. Під час заходів учасники отримають знання та навички щодо оптимізованих активних соціально-профілактичних технологій як методів навчання емоційній компетентності батьків та опікунів.

До участі запрошуємо представників з Городнянської, Ніжинської, Новобілоуської, Семенівської та Тупичівської громад, які безпосередньо контактують з батьками та дітьми стосовно соціальних питань, отримали знання щодо основ позитивного батьківства з метою подальшої передачі та поширення отриманих знань на практиці (психологи, соціальні працівники, представники батьківських комітетів і т.п.).

Всі тренінги будуть проходити у місті Чернігові.

✅Перший захід відбудеться 21-22 вересня.

Проживання та харчування учасників забезпечують організатори. Транспортні витрати компенсуються.

‼️Для участі у тренінгах необхідно пройти реєстрацію за посиланням: http://surl.li/kwqkl

ℹ️Проєкт «Стійкість, безпека та добробут громад Чернігівської області у кризові часи» реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень у межах Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR), яка впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA).