Агенція міських ініціатив” організовує сімейний табір для родини, які постраждали внаслідок воєнних дій та/або перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 06.10.2023 16:11

Фото без описуДолучитися до табору можуть родини з семи прикордонних громад Чернігівщини — Новгород-Сіверська, Семенівська, Корюківська, Сновська, Городнянська, Ріпкинська, Любецька.

10 родин з хлопчиками та дівчатами у віці від 8 до 16 років зможуть психоемоційно розвантажитись, виїхавши з прикордоння Чернігівщини на більш безпечну територію. Ми забезпечимо їм проживання, харчування, юридичні та психологічні консультації, а також дозвілля. Сімейний табір може допомогти покращити відносини всередині родини — між чоловіками та жінками, між батьками та їх дітьми, між дітьми”, — розповіла виконавча директорка “Агенції міських ініціатив” Тетяна Романова.

Табір триватиме з 28 жовтня до 1 листопада. Точне місце проведення табору дізнаються відібрані учасники. Вони отримають листи з додатковою інформацією на електронні адреси до 24 жовтня.

Зареєструватися можна за посиланням https://forms.gle/D871TBYDk6LQDDfNA
<https://forms.gle/D871TBYDk6LQDDfNA?fbclid=IwAR2IxSDIlMOhY9dYzwm_YVtxcSSPdfgh1KvUdUhDhOA6oYCNReM4V91MuTw>

Реєстрація завершується опівночі 22 жовтня.

Проєкт “Захист: психоемоційна та юридична підтримка мешканців прикордоння Чернігівщини” реалізується громадською організацією “Агенція міських ініціатив” в рамках проєкту "Розвиток потенціалу ОГС та ініціативних груп у регіонах України з високою концентрацією ВПО щодо впровадження гендерних питань у гуманітарній діяльності GIHA мережа в партнерстві з ГО "Бюро гендерних стратегій і бюджетування" за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).