Новгород-Сіверського району Чернігівської області

Вітаємо з днем Святого Миколая !

Дата: 06.12.2023 15:48

Нехай добрий Миколай принесе у своєму мішку всім вам та вашим родинам  здоровʼя, щастя, удачу та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай буде мир та скоріша Перемога!

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят українців. Дитяче серце з трепетом чекає від Святого Миколая справжнього дива, адже саме в цей день щирі дитячі бажання повинні бути почуті.

Даруючи дітям позитивні емоції, зичучи їм рости в любові і турботі, щасливими і здоровими працівники Семенівської міської ради привітали діток родин загиблих військовослужбовців  зі святом та подарували їм солодощі. Адже діти -  це майбутнє України і нехай воно буде світлим!

Зі святом!