На Чернігівщині продовжує працювати «Армія відновлення»

Дата: 08.12.2023 11:14

Фото без описуУ рамках цієї урядової програми служба зайнятості залучає безробітних до праці на Перемогу. Силами безробітних, скерованих на суспільно корисні роботи, облаштовуються укриття цивільного захисту, зводяться фортифікаційні споруди, розбираються завали, здійснюються ремонтно-відновлювальні роботи. Також безробітні заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, готують сухпайки для військових.

Загалом у поточному році службою зайнятості видано понад 8 тис. направлень на такі роботи. Відтак у нашій області діє одна з найбільших у країні «Армій відновлення».

Праця безробітних, а віднедавна і внутрішньо переміщених осіб, які не мають статусу безробітного, оплачується з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Видатки на ці цілі у поточному році склали  39,2 млн грн.

Важливо знати, що оплата праці за відпрацьований повний місяць не може бути менше мінімальної заробітної плати (6700 грн) та не може перевищувати півтори мінімалки, а це на сьогодні  - 10 050 грн.

Бажаєте й ви вступити до лав «Армії відновлення»? Звертайтеся до структурного підрозділу обласної служби зайнятості, зручного для вашого відвідування, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Пресслужба обласного центру зайнятості