Програма комплексного відновлення території Семенівської міської територіальної громади

Дата: 03.01.2024 10:00

Фото без описуВиконавчий комітет Семенівської міської ради разом з  робочою групою, до якої долучилися всі бажаючі мешканці громади, на протязі 4 місяців активно працювали над розробкою проєкту Програми комплексного відновлення території Семенівської міської територіальної громади. Це була важка та клопітка робота, спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України, де були враховані побажання мешканців громади, отримані шляхом опитування.

Ми маємо напрацювати документ, який буде путівником відновлення нашої громади після війни, де передбачити відбудову та  її розвиток, повернути людей, які виїхали та зробити їх життя якомога комфортнішим!

Ознайомитись з проєктом Програми ви можете за посиланням :Програма комплексного відновлення

Пізніше можна буде прийняти участь в даної Програми обговоренні (час та місце буде повідомлено додатково), де ви зможете надати свої зауваження та пропозиції.

З Україною в серці!

Разом до Перемоги!

Відділ економіки та соціального захисту.