Запрошуємо переглянути презентацію Програми комплексного відновлення території Семенівської міської територіальної громади

Дата: 17.01.2024 12:32

Фото без описуІ ось нарешті фінальна стадія!!! Проєкт Програми комплексного відновлення території Семенівської міської територіальної громади готовий. Всі стадії підготовки пройдені, період обговорення завершено! Тож з радістю запрошуємо Вас, разом з нами, переглянути презентацію проєкту даної Програми, прийняти участь в обговоренні та висловити свої думки, завтра 18.01.2024 року о 15:00 в приміщенні будинку культури  в малому залі.

З Україною в серці!!! Разом до Перемоги!!!

Відділ економіки та соціального захисту.