З Днем Соборності України !

Дата: 22.01.2024 11:30

Фото без описуУкраїнський народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки - об'єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.

І хоч тоді українцям реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Це символ єднання, сили та могутності роду, родини, народу. Українці – мудра, добра та потужна нація.

Як у ті непрості часи, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності власної країни. Перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України територіальну цілісність, свободу і незалежність держави відстоюють українські патріоти, нерідко – ціною власного життя. Серед цих героїв чимало наших земляків.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною. Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну європейську країну – гідну наших дітей.

Тож прийміть щирі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!

Зичу вам, шановні земляки, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої громади та України!

Вітаю вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом! В єдності – наша сила!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою -  міський голова Сергій ДЕДЕНКО