Повідомлення про застосування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Дата: 23.01.2024 10:06

Фото без описуВідповідно до пункту 3 розділу VI «Інформування споживачів у процесі розгляду органом місцевого самоврядування заяви» Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 12.09.2018 року №239, повідомляємо, що рішенням виконавчого комітету Семенівської міської ради від 19 січня 2024 року №19 «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у м. Семенівка» встановлені тарифи на послуги комунального підприємства «Ревна» в наступному розмірі:

- на централізоване водопостачання для споживачів м. Семенівка, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання,- 33 грн 76 коп. за 1м3 з урахуванням ПДВ.

- на централізоване водовідведення для споживачів м. Семенівка, які не є суб’єктами господарювання у сфері  централізованого водовідведення,- 63 грн 87 коп. за 1м3 з урахуванням ПДВ.

Тарифи, що встановлені цим рішенням застосовуються з 01 лютого 2024 року.