Ринок праці мовою статистики

Дата: 08.02.2024 16:28

Фото без опису Протягом січня 2024 року за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулися 868 громадян - на 15% більше у порівнянні з відповідним показником минулого року.

Всього перебували на обліку та отримували послуги 4,8 тис. безробітних. З них 318 – працевлаштовано, 59 – скеровано на професійне навчання, 411 направлень видано для участі у суспільно корисних роботах. Крім того, для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці громадян, не зареєстрованих у службі зайнятості, видано 16 ваучерів на навчання.

Станом на 1 лютого 2024 року в області налічувалось більше 4-х тисяч  (4153) офіційних безробітних. Для них у базі даних служби зайнятості роботодавцями було заявлено 844 вакансії. Додатково рекрутери служби могли запропонувати шукачам роботи ще близько 500 вакансій з інших джерел.

До переліку актуальних вакансій на початок року увійшли такі: водій, продавець, швачка, кухар, слюсар, електромонтер, інженер, бухгалтер, охоронник тощо. Сталим попитом користуються підсобні робітники.

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Підготувала Світлана Шеремет, тел. (093)1927187