З 1 січня 2024 року другий відділ Новгород – Сіверського РТЦК та СП розпочинає відбір кандидатів до вступу до вищих військових навчальних закладів

Дата: 04.03.2024 15:00

Фото без описуУ сьогоденні непростого часу для нашої держави ми продовжуємо витісняти загарбників російської федерації з території нашої незалежної і незламної країни. До захисту України «стали» не лише військовослужбовці солдатського і сержантського складу всіх силових структур, а й офіцери, які з честю і гідністю «женуть» противника по всій лінії фронту. Одним з ключових елементів у проведенні оборонних і наступальних дій – є командир. Пропонуємо здобути відповідну освіту, звання і навики у ВВНЗ, ВНП ВНЗ, ВКСС і стати спеціалістами у військовій сфері. Долучитися до числа військовослужбовців найсильнішої і найславетнішої армії світу.

З 1 січня 2024 року другий відділ Новгород – Сіверського РТЦК та СП розпочинає відбір кандидатів до вступу до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів ( далі ВВНЗ та ВНП ВНЗ ) та військових коледжів сержантського  складу вищих військових навчальних закладів (ВКСС).

Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ, ВКСС дає можливість:

• здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;
  • одержати гарантоване працевлаштування ( проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України та інших силових структурах);
  • повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби та враховується до загальної вислуги років;
  • пільгового вступу після першого контракту до вищих навчальних закладів для отримання цивільної спеціальності.

У процесі навчання курсанти одержують щомісячне грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

• Гуртожитком;
  • триразовим харчуванням;
  • обмундируванням та речовим майном;
  • медичним обслуговуванням.

За більш детальною інформацією звертайтесь до другого відділу Новгород – Сіверського РТЦК та СП у відділення рекрутингу та комплектування.

Контактні телефони:

( 046 59 ) 2-12-25, моб. 0677255164, 0930595996.