Проводиться реєстрація мешканців Семенівської міської територіальної громади, які на даний час фактично проживають на території громади, для отримання насіннєвих наборів (1 набір на домогосподарство)

Дата: 07.03.2024 11:11

Фото без описуДомогосподарства, які постраждали в наслідок війни, пільгові категорії громадян, внутрішньо переміщені особи, жителі прифронтових територій, де є можливий обробіток земельних ділянок, для реєстрації мають заповнити гугл форму за посиланням:  форма реєстрації

Реєстрація триватиме до 10 березня 2024 року включно.

Мешканців сільських населених пунктів, в разі неможливості зареєструватися самостійно, просимо звертатись до старост або діловодів закріплених за даними селами.

Після реєстраці інформація перевірятиметься та уточнюватиметься.

В подальшому буде надана інформація щодо дати і місця отримання насіннєвих наборів!