Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Дата: 01.04.2024 14:52

Фото без описуСеменівська міська рада запрошує сільгоспвиробників, які мають в своєму обробітку до 500 га землі, долучитися до зустрічі з аграріями Чернігівської області в рамках інформаційно-роз’яснювальної компанії «Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів в сільському господарстві» 02 квітня 2024 року в м. Чернігові.

Більш повну інформацію про місце проведення учасники заходу отримають після реєстрації за посиланням:

Контактна особа: Римма Олексенко, експертка з питань доступу до фінансування ТОВ «Агріаналітика», тел. (050) 627 10 96.

Відділ економіки та соціального захисту