Дата: 06.04.2024 15:45

Фото без описуШановні мешканки Сновської, Городнянської, Корюківської та Семенівської громад, що проживають у 20-кілометровій зоні від кордону, а також ВПО, які перемістилися у центри громад! 🌍

📝Оголошується старт реєстрації на отримання гуманітарної допомоги від ГО "ЛАМПА" за підтримки Гуманітарного Фонду для України! 🌟

📌 Яка допомога передбачається?

✅ 5273 набори для гігієни жінок та дівчат віком від 11 до 49 років.

📌Що потрібно зробити, щоб отримати допомогу?

▪️Бути жінкою або дівчиною віком від 11 до 49 років

▪️Проживати в одній з перелічених громад у 20 кілометровій зоні від лінії кордону (перелік населених пунктів є в анкеті на реєстрацію)

▪️Зареєструватися за посиланням нижче

▪️Мати статус ВПО (для жителів центрів громад)

📌 Посилання на реєстрацію 👇👇👇 https://forms.gle/pc82i3E1mXf5JWWh6

Реєстрація відкрита до досягнення необхідної кількості учасників для отримання допомоги.

❗️ Будь ласка, пам'ятайте! Реєстрація не гарантує отримання допомоги. Громадська організація прагне задовольнити потреби всіх, хто цього потребує, але кількість наборів обмежена.

🔍 Уважно та ретельно заповнюйте всі необхідні дані під час реєстрації. Обробка персональних даних буде здійснюватися з максимальною конфіденційністю, тому це займе деякий час. Працівники ГО "ЛАМПА" особисто зателефонують отримувачам допомоги і нададуть детальну інформацію📱.

📦Дистрибуція буде проводитися поетапно у кожній громаді. Тому просимо бути терплячими та очікувати надходження допомоги саме у вашому населеному пункті.

Дякуємо за вашу увагу та довіру! 🌟