Триває ремонт укриття

Дата: 08.04.2024 09:38

Прикордонна територія Семенівської громади потребує підсилених заходів безпеки для її мешканців. Питання покращення стану укриттів є пріоритетним напрямком роботи міської ради. Проблема полягає у відсутності державної фінансової підтримки у 20-кілометровій зоні  від кордону з рф.  Постійний пошук альтернативних джерел фінансування ремонтних робіт дає свої результати. Минулого року громада зустрічала латвійців, які перейнялися нашими проблемами й згодилися надати фінансову допомогу.

Наразі тривають ремонтні роботи в одному з укриттів соціальної сфери громади. Проєкт передбачає облаштування санвузлів за рахунок словацької фундації OSF.

Фото без описуДопомога на відбудову інфраструктури в Україні реалізується за рахунок пожертвування Представництва Тайбея в Братиславі через Фонд «Відкритого суспільства» та Фонд «Понтіс».

Фото без опису

The funding for this project is provided by Slovak foundations - Open Society Foundation Bratislava and Pontis Foundation - thanks to a generous support of the Taipei Representative Office in Slovakia. Finančné prostriedky na tento projekt poskytli slovenské nadácie - Nadácia otvorenej spoločnosti Bratislava a Nadácia Pontis - vďaka veľkorysej podpore Taipejskej reprezentačnej kancelárie na Slovensku.