Отримання гуманітарної допомоги від ГО "ЛАМПА" тепер доступне для мешканців 30-кілометрової зони від лінії кордону

Дата: 24.04.2024 08:21

Фото без опису✏️У першу чергу планувалося  надати допомогу жителям сіл у 20-км зоні та ВПО в центрах Сновської, Корюківської, Городнянської та Семенівської громад. Тепер,  коли необхідна кількість цих людей зареєструвалася - розширюється реєстрація і для жителів 30-км зони від кордону та  мешканок міст, тих же громад.

✅ Допомога включає 5273 набори для гігієни жінок та дівчат віком від 11 до 49 років.

📦 Для реєстрації на отримання допомоги  необхідно:
▪️ Бути жінкою або дівчиною віком від 11 до 49 років.
▪️ Проживати в одній з перерахованих вище громад у 30-кілометровій зоні від лінії кордону.
▪️ Зареєструватися за посиланням👇👇 👇

❗️Реєстрація не гарантує отримання допомоги.

📍Перелік доданих населених пунктів в Семенівській громаді:

▪️Жадове, Стара Гутка, Єршов, Довжик.

📝Також, нагадуємо, що жителям сіл у 20-км зоні від кордону продовжується можливість реєстрації для отримання допомоги.

🔍 Прохання уважно та ретельно заповнювати всі необхідні дані під час реєстрації. Обробка особистих даних проводиться з високим ступенем конфіденційності і може зайняти певний час. Працівники ГО "ЛАМПА" зателефонують отримувачам допомоги особисто, щоб надати докладну інформацію.

Допомога надається ГО "ЛАМПА" за підтримки Гуманітарного Фонду для України🌟