Поліцейський офіцер Семенівської громади інформує:

Дата: 08.05.2024 15:03

Останнім часом почастішали порушення правопорядку щодо несанкціонованого вивезення сміття, забруднення навколишнього середовища, незаконної вирубки лісів, а особливо спалювання сухої рослинності.

Ми всі мешканці цієї громади і маємо відповідальність перед нашою землею та майбутніми поколіннями, тому зобов’язані зберігати її незмінною та чистою. Природа наділила нашу землю унікальною красою та різноманіттям і ми маємо дбати про неї.

Тільки спільними зусиллями ми можемо зберегти наше природне надбання для майбутніх поколінь. Давайте діяти разом у напрямку збереження нашого довкілля та створення кращого майбутнього для всіх нас.

Детальніше про відповідальність за правопорушення вчинені в сфері охорони навколишнього середовища, наслідки порушення законодавства та правил благоустрою громади у інфографіках.

Закликаємо бути небайдужими та оперативно повідомляти про вищезазначені правопорушення правоохоронним органам.