Сьогодні річниця загибелі нашого земляка Іванова Віталія Вікторовича

Дата: 04.06.2024 08:00

Фото без описуСержант Віталій Іванов народився 9 серпня 1968 року в смт Явас Зубово-Полянського району (Мордовія). З часом переїхав до України, де у 1984 році закінчив 8 класів Граденицької школи №1 на Одещині. Протягом 1986-1988 років проходив строкову військову службу, потім переїхав у село Хотіївка Семенівської громади, де надалі проживав. До початку повномасштабного ворожого вторгнення неодноразово брав участь у навчальних зборах військовозобов’язаних, довгий час працював різноробом у ДП «Семенівкарайагролісгосп».

У січні 2023 року Віталій долучився до лав оборонців України. Службу ніс у складі військової частини А4773 на посаді командира відділення - командира машини та віддано боронив Україну від ворожих окупаційних військ. 4 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Віталій загинув. Вдома залишились дружина і двоє дітей. Похований на місцевому кладовищі у селі Хотіївка.

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес! Вічна слава та пам’ять нашому Захиснику незалежності і цілісності України!

Слава Україні! Героям Слава!