Минає річниця з дня загибелі нашого земляка, Володимира Пруцакова

Дата: 14.06.2024 07:55

Фото без описуВолодимир Пруцаков народився 31 липня 1994 року в місті Світловодськ Кіровоградської області. Згодом вся родина переїхала у Семенівку. Тут він закінчив місцеву школу №1, а потім вступив до Національного університету "Чернігівська політехніка". У 2014 році закінчив Київське регіональне вище професійне училище будівництва, де опанував спеціальність "слюсар з ремонту автомобілів; рихтувальних кузовів".

Протягом 2013-2016 років Володимир працював на приватному підприємстві "Семенівська мануфактура", після чого до 2022 року працював за кордоном. У вересні 2022 року повернувся в Україну та вступив до лав ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А3488 на посаді стрільця-санітара.

Загинув 14 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Похований на місцевому кладовищі.