Сьогодні Україна відзначає День Конституції

Дата: 28.06.2024 08:00

Це особлива дата, коли ми вшановуємо наш основний закон, який визначає права і свободи громадян, принципи демократії та правової держави. Конституція України є фундаментом нашої незалежності, суверенітету та розвитку як держави.

Зараз, під час війни, цей документ стає особливим символом єдності, справедливості та свободи для всіх громадян України. Він гарантує нам право на життя, свободу слова, нашу незалежність ‒ все те, чого нас намагаються позбавити.

Сьогодні ми відзначаємо цей день, щоб вшанувати нашу Конституцію і підтвердити наше прагнення жити в мирі, справедливості та процвітанні. Нехай наша Конституція залишається незаперечною основою нашого суспільства, а її принципи непорушними.

З Днем Конституції України!