Повідомлення про початок прийому пропозицій до розроблення комплексного плану просторового розвитку території Семенівської міської територіальної громади від фізичних та юридичних осіб

Дата: 18.07.2024 13:54

Фото без описуЗ метою забезпечення сталого розвитку Семенівської міської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Семенівська міська рада Новгород-Сіверського району Чернігівської області, рішенням № 1356 від 16 липня 2024 року розпочала процедуру розробки Комплексного плану просторового розвитку території Семенівської міської територіальної громади. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті громади за посиланням: https://semenivka-gromada.gov.ua/docs/1732878/ .

Семенівська міська рада повідомляє про початок прийому пропозицій до розроблення комплексного плану просторового розвитку території Семенівської міської територіальної громади від фізичних та юридичних осіб, у відповідності до Порядку  розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01.09.2021 №926.

Збір пропозицій проводяться з метою визначення та врахування думок громадськості для підготовки завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Семенівської міської територіальної громади.

Пропозиції приймаються з 18.07.2024 року по 07.08.2024 року у паперовому та електронному вигляді.

У паперовому вигляді пропозицію можна надати за адресою: 15400, Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, м. Семенівка, вул. Героїв України, 6

В електронному вигляді пропозицію можна надати:

- на електронну адресу:  semenivkacity@ukr.net

- заповнивши анкету пропозиції за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/18XhgDLXeVsaeLAYlZJxKW4jvBhjcMI6tg-0HqWz8l58/edit