Полюхович Геннадій Володимирович

e-mail: semarhvid@ukr.net

Біографія:

Народився 07 травня 1982 року в м. Рівне. Громадянин України.

Освіта:

Повна, вища. З 1999 по 2002 р. навчався в Остерському будівельному технікумі Чернігівської області за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». З 2002 по 2005 р. навчався в Сумському національному аграрному університеті за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Трудова діяльність: З 2005 по 2008 р. працював в ДП «Семенівкарайагролісгосп» на посаді майстра цеху деревообробки. З 2008 по вересень 2020 року працював в Семенівській районній державні адміністрації на посаді начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. З вересня 2020 року працюю в Семенівській міській раді.

Основні функції і напрямки роботи:

- Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, надає пропозиції з цих питань.

- Вносить пропозиції щодо необхідності розроблення, оновлення та коригування містобудівної документації.

- Сприяє створенню та оновленню картографічної основи території населених пунктів міської ради.

- Здійснює контроль за станом будівництва на території Семенівської міської ради.

- Координує діяльність суб'єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови на території населених пунктів міської ради, поліпшення їх архітектурного вигляду, збереження традиційного характеру середовища і об'єктів архітектурної та містобудівної спадщини.

- Видає забудовникам в установленому законодавством порядку будівельні паспорти на розміщення і будівництво індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельних ділянок на території населених пунктів Семенівської міської ради.

- Видає в установленому законодавством порядку паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

- Видає в установленому законодавством порядку містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва.

- Виконує інші функції у містобудівній сфері відповідно до законодавства.