"Семенівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді"

Адреса Центру: 15400, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7-а, тел.  (04659) 2-94-07

Директор центру Сич Вікторія Олександрівна.

Семенівський районний центр соціальних служб у справах сім’ї та молоді утворений розпорядженням голови Семенівської районної державної адміністрації  від 28 листопада 1995 року № 97 «Про створення Семенівського районного центру соціальних служб для молоді» Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2004 року № 1125 «Про утворення Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді», постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 573 «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» № 1126 «Про заходи щодо вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю», розпорядженням голови Семенівської районної державної адміністрації від 24 грудня 2004 року № 352 Семенівський районний центр соціальних служб для молоді було перейменовано в Семенівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, рішенням  сесії Семенівської міської ради від 18 січня 2018 року  Семенівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було перейменовано в Семенівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Положення про Семенівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Інформація про працівників Семенівського міського центру СССДМ станом на 01.07.2019 року