Як почати власний бізнес: Інструкція для новачків

Почати свій бізнес і зробити серйозний крок на шляху до фінансової незалежності - це справа не проста. Але склавши план, ви будете почувати себе підготовленим і готовим перенести вашу ідею на новий рівень. У вас може виникнути питання: Як почати свій бізнес без капіталу? Відповідь: ніяк. Фінансування просто необхідно і його джерелами можуть бути:

• кредит

• родичі, друзі

• інвестори

Які кроки потрібні для того, щоб почати бізнес? Як почати свій бізнес?

Дослідження ринку

З чого почати бізнес? Кращий спосіб зробити бізнес прибутковим - це знати свій ринок і знати своїх клієнтів. Вам потрібно буде провести комбінацію кабінетних і польових досліджень, щоб дійсно зрозуміти, чого хоче ваш потенційний клієнт. Це, звичайно, буде відрізнятися для кожного бізнесу, в залежності від продукту або послуги, яку ви продаєте. Зібрані дані допоможуть вам сформувати власний бізнес - від ціноутворення до цільового покупця. Деякі питання, на які вам потрібно відповісти:

Чи є для вас місце на ринку? Подумайте про те, що ви пропонуєте і як це може залучити клієнтів. Чи не занадто багато цієї послуги, що ви пропонуєте в цьому районі?

Що виділяє ваш сервіс / продукт? Чи є у вашого бізнесу перевага перед конкурентами з точки зору власної ніші?

Хто ваш конкурент? Щоб отримати гарне уявлення про те, як вести успішний бізнес, знайдіть час, щоб поглянути на конкурентів, що вони роблять добре? Що робить їх гідним конкурентом? Що вони можуть зробити краще? Відповівши на ці питання, ви зрозумієте, як виглядає успішний бізнес.

Бізнес план

Бізнес-план має вирішальне значення для будь-якого бізнесу. Хороший бізнес-план може залучити інвесторів для вашого бізнесу, дозволяючи йому дійсно злетіти. Щоб створити відмінний бізнес-план, виконайте наступні дії:

Використовуйте дані свого дослідження ринку і отримаєте надійні дані, що підтверджують вашу ідею. Це дозволить зрозуміти, що ви продаєте, кому ви продаєте і яка ваша конкурентна перевага. Пам'ятайте, ви вірите, що ваша бізнес-ідея буде успішною, і в своєму плані ви намагаєтеся змусити інвесторів повірити в вашу ідею.

Поставте перед собою довгострокові цілі, це покаже інвесторам реальні можливості і зростання, який можливо буде мати бізнес. Також включіть невеликі віхи, які, ймовірно, будуть досягнуті в найближчому майбутньому. Виділяючи їх, ви ставите реальні цілі, для того щоб показати прогрес і зростання вашого бізнесу.

Юридичні питання

Підприємцю, який починає власний бізнес, потрібно бути досить підкованим з юридичної точки зору. Переконайтеся, що ви вивчили всі юридичні вимоги, правила, податкову інформацію і будь-які інші закони, які можуть вплинути на ваш бізнес.

Податкове право. Існує кілька різних податкових законів, про які вам необхідно знати: прибутковий податок, страхування, податок на прибуток організації, ПДВ, порядок надання податкової звітності тощо Крім того, переконайтеся, що ви в курсі податкових ставок, які змінюються кожен новий фінансовий рік.

Закон про інтелектуальну власність - один з перших питань, яке задасть інвестор. Коли ви починаєте малий бізнес і у вас є унікальна ідея, ви повинні захистити її для безпеки вашого бізнесу. Тому загляньте в закон про інтелектуальну власність і усвідомте ризики.

Правила працевлаштування. Якщо ваш бізнес зростає або вам потрібен персонал з самого початку функціонування, щоб ознайомитись з працевлаштування. Це допоможе вам усвідомити свої обов'язки в якості роботодавця і створить професійні відносини між вами і вашими співробітниками. Деякі з цих законів про зайнятість включають в себе: надання вашим співробітникам форми платіжного доручення, вказівка ​​брутто-зарплати і будь-яких зроблених відрахувань.

Страхування малого бізнесу. Існують різні види страхування, які доступні вам як власнику бізнесу, деякі є обов'язковими, а деякі мають рекомендаційний характер. Страхування, яке повинен мати роботодавець, є страхуванням відповідальності роботодавця. Ця страховка є юридичною вимогою. Інші види страхування, які ви можете вибрати, - це страхування професійної відповідальності, страхування цивільної відповідальності та відповідальності за якість продукції, страхування будівель і контенту.

Як зробити так, щоб про ваш бізнес дізналися інші (як розрекламувати свій бізнес)?

Створіть правильний бренд / імідж компанії. Створення правильного бренду та іміджу компанії - одна з найважливіших складових бізнесу. Імідж і бренд - все, що потрібно для залучення потрібних клієнтів. Щоб створити правильний бренд, ви повинні знати своїх клієнтів, що буде з ними резонувати, які їхні бажання і потреби. Ви повинні дивитися на свій бренд як на характер і робити все, що втілює ваш бізнес. Вибір правильного назви та логотипу для вашого бізнесу має вирішальне значення. Вибираючи назву, Ви можете це зробити коротким, простим для написання. З логотипом виберіть те, що добре уявляє ваш бізнес, щось запам'ятовується і унікальне.

Виконання цих чотирьох кроків дасть вам хорошу відправну точку на вашому шляху в якості підприємця і допоможе успішно відкрити бізнес.