Фонд соціального страхування

12 Липня, 2021 р., 09:56
Понад 130 тисяч українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму майже 150 мільйонів гривень.
12 Липня, 2021 р., 09:54
Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування України спільно із Міністерством соціальної політики вживаються всі необхідні заходи щодо безперебійного надання потерпілим на виробництві та членам їх родин усіх законодавчо гарантованих страхових виплат та соціальних послуг.
05 Липня, 2021 р., 10:40
Фонд соціального страхування України направив 400 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання для 80 тисяч осіб.
02 Липня, 2021 р., 10:38
Фінансування допомог та страхових виплат здійснюється Фондом щоденно, по мірі надходжень від сплати роботодавцями єдиного внеску.
02 Липня, 2021 р., 10:37
Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування допомоги по вагітності та пологах для 56 886 працюючих жінок, які перебували у відпустці по вагітності та пологах у січні-травні 2021 року. Виплати нараховано на загальну суму 2 мільярда гривень, що на 4 %, або 76,5 мільйона гривень більше, ніж за той же період 2020 року.
02 Липня, 2021 р., 10:37
З 01 липня 2021 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 270 гривень до 2 379 гривень.
24 Червня, 2021 р., 16:47
Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.
24 Червня, 2021 р., 16:46
З початку 2021 року Фонд соціального страхування України направив 3,4 млн гривень на щомісячні страхові виплати для працівників закладів охорони здоров’я, які отримали стійку втрату працездатності внаслідок профхвороби на COVID-19, а також членів сімей померлих медичних працівників.
24 Червня, 2021 р., 16:45
Фондом профінансовано  щомісячні страхові виплати за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. На це направлено 890 мільйонів гривень.
14 Червня, 2021 р., 14:14
Для родин шістнадцяти медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 26,48 млн гривень.