Фонд соціального страхування

25 Серпня, 2021 р., 15:57
Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?
25 Серпня, 2021 р., 15:56
Уже з вересня заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків замість видачі пацієнтам звичних паперових листків непрацездатності
19 Серпня, 2021 р., 14:42
За оперативними підсумками січня–липня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 9 мільярдів гривень проти 5,46 млрд гривень за той же період 2020 року. Зростання потреби у видатках склало 65,8%.
19 Серпня, 2021 р., 14:42
Станом на 17.08.2021 Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування 1 704 заяви-розрахунки від роботодавців для фінансування допомог за 2 867 е-лікарняними.
19 Серпня, 2021 р., 14:41
17.08.2021, Фонд соціального страхування України завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за липень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.
19 Серпня, 2021 р., 14:38
На сільськогосподарських підприємствах зерно від зернозбиральної техніки переважно перевозять автомобільним та, рідше, тракторним транспортом.
16 Серпня, 2021 р., 10:54
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 11.08.2021 врегулював можливість призначення і проведення Фондом соціального страхування України одноразових страхових виплат за кошти державного бюджету медичним працівникам, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19 поза межами календарного року, у якому відбулось інфікування.
16 Серпня, 2021 р., 10:53
Упродовж перших 6 місяців 2021 року в закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією понад 2,3 тис. потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Медико-соціальні послуги надаються потерпілим за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
16 Серпня, 2021 р., 10:52
Для родин дев’яти медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 15,07 млн гривень.
16 Серпня, 2021 р., 10:51
Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразові страхові виплати для шести медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, на загальну суму 4,43 млн гривень.