ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

31 Травня, 2022 р., 10:23
Під час дії воєнного стану критерії підходящої роботи для безробітних змінилися
31 Травня, 2022 р., 10:23
На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій. Найбільшим попитом користуються робітники сільського господарства (28%), переробної промисловості (25%), охорони здоров’я (10%), оптової та роздрібної торгівлі (9%).
26 Травня, 2022 р., 16:07
Серед офіційно зареєстрованих безробітних є такі, які намагаються «всидіти на двох стільцях», а саме: перебувати у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, та паралельно мати інший дохід.
24 Травня, 2022 р., 17:46
Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.
24 Травня, 2022 р., 08:07
Шановні клієнти! У вас є можливість скористатися онлайн-підтримкою Чернігівської обласної служби зайнятості в Telegram - https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv.
20 Травня, 2022 р., 18:03
Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».
17 Травня, 2022 р., 09:02
У зв’язку з війною попит на робочу силу суттєво скоротився, але попри складну ситуацію роботодавці Чернігівщини потребують фахівців і можуть запропонувати гідну роботу.
22 Квітня, 2022 р., 14:50
Урядом виділено 200 млн грн на виплати роботодавцям, які наймають працівників із числа вимушених переселенців.
23 Лютого, 2022 р., 10:55
За направленням служби зайнятості можна безкоштовно і в стислі терміни здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію. Безробітні навчаються виключно на замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування.
21 Лютого, 2022 р., 16:18
Давно і плідно обласна служба зайнятості співпрацює з Чернігівською дирекцією АТ «Укрпошта».